Volcano Teide Autobus i kolejka turystyczna Tenerife City View

0 (0)
Języki
EN · DE · FR · ES · IT · NO · FI · SE · RU · PL · NL · PT

Przybliż. czas trwania
01:00 Godziny ok.

Poziom trudności
Niski
Od
 22,00€
Kup teraz

Powrót do opisu atrakcji

Autobus i kolejka turystyczna Tenerife City View

Języki
EN · DE · FR · ES · IT · NO · FI · SE · RU · PL · NL · PT

Przybliż. czas trwania
01:00 Godziny ok.

Poziom trudności
Niski
j

Opis produktu

Rezerwuj

Obejmuje

  • Przejazd po Santa Cruz de Tenerife na pokładzie autobusu turystycznego z odkrytym dachem
  • 15 przystanków, na których można wsiadać i wysiadać, zwiedzając miasto we własnym tempie
  • Przejazd po Santa Cruz de Tenerife kolejką turystyczną
  • Audioprzewodnik dostępny w 14 językach
  • Zniżki i bezpłatne zwiedzanie

Obejmuje

  • Bezpłatny transport w obie strony między Puerto de la Cruz i Santa Cruz
  • Przejazd po Santa Cruz de Tenerife na pokładzie autobusu turystycznego z odkrytym dachem
  • 15 przystanków, na których można wsiadać i wysiadać, zwiedzając miasto we własnym tempie
  • Przejazd po Santa Cruz de Tenerife kolejką turystyczną 
  • Audioprzewodnik dostępny w 14 językach
  • Zniżki i bezpłatne zwiedzanie

+ Informacja

Autobus turystyczny w Santa Cruz de Tenerife kursuje codziennie od godz. 9:30.

Pierwszy kurs autobusu turystycznego: 9:30

Ostatni kurs autobusu turystycznego: 18:30

Częstotliwość kursowania autobusu turystycznego City View w Santa Cruz

Sezon od 01.10. do 30.04.: co 20 minut

Sezon od 01.05. do 30.09.: co 30 minut

Rozkład jazdy kolejki turystycznej w Santa Cruz de Tenerife

Kolejka turystyczna w Santa Cruz kursuje we wszystkie dni tygodnia.

Od 1.10. do 30.04. kolejka turystyczna kursuje co 22 minuty; pierwsza kolejka odjeżdża o godz. 9:30, a ostatnia o 18:40.

Od 1.05. do 30.09. autobus turystyczny kursuje z częstotliwością co 44 minuty; pierwszy autobus odjeżdża o godz. 9:30, a ostatni o 18:30.

Wszystkie przystanki objęte są systemem „Hop On Hop Off”. Oznacza to, że można na nich dowolnie wsiadać i wysiadać.

Rozkład jazdy bezpłatnego transportu między Puerto de la Cruz a Santa Cruz

Usługa bezpłatnego transportu jest oferowana we wtorki. 

Musisz stawić się na wybranym przystanku na 10 minut przed przybliżonym czasem odjazdu, który widnieje poniżej i okazać dowód rezerwacji kierowcy autobusu. Autobus przejeżdża o wskazanym w przybliżeniu czasie i nie czeka. 

Rozpoznasz autobus po odróżniającym go banerze z logo i nazwą TENERIFE CITY VIEW.

Godziny odjazdu transportu i miejsce zbiórki w Puerto de la Cruz (wyjazd)
  • Panorámica Garden: 08:10
  • Maritim: 08:20
  • Turquesa: 08:25
  • Magec: 08:30
  • Concordia: 08:35
  • Belair: 08:40
  • Skrzyżowanie Cruce Melià: 08:45
  • Teide Mar: 08:50
  • Rondo Rotonda Quintana: 08:55
  • Costa Jardín: 09:00
  • Skrzyżowanie Tamaimo: 09:05
  • Miramar: 09:10
Godziny odjazdu transportu i miejsce zbiórki w Santa Cruz (powrót)
  • Główny przystanek Tenerife City View: 17:00.

Rozkład jazdy bezpłatnego transportu między Adeje i Arona a Santa Cruz

Usługa bezpłatnego transportu jest oferowana w czwartki. 

Musisz stawić się na wybranym przystanku na 10 minut przed przybliżonym czasem odjazdu, który widnieje poniżej i okazać dowód rezerwacji kierowcy autobusu. Autobus przejeżdża o wskazanym w przybliżeniu czasie i nie czeka. 

Rozpoznasz autobus po odróżniającym go banerze z logo i nazwą TENERIFE CITY VIEW.

Godziny odjazdu transportu i miejsce zbiórki w Adeje i Arona (wyjazd)
  • Hotel Sheraton La Caleta: 08:10
  • Gran Hotel Bahía del Duque: 08:15
  • Iberostar Grand Hotel Anthelia: 08:20
  • Hotel Bahía Princess: 08:25
  • Hotel Jardín Tropical: 08:35
  • Hotel Olé Tropical Tenerife: 08:40
  • Hotel Europe Villa Cortés: 08:50
  • Hotel Gala: 08:55
  • Hotel Sol Arona Tenerife: 09:10
Godziny odjazdu transportu i miejsce zbiórki w Santa Cruz (powrót)
  • Główny przystanek Tenerife City View: 17:00.

Nie wolno zabierać zwierząt na pokład autobusu turystycznego w Santa Cruz, z wyjątkiem psów przewodników.

Należy przedstawić dowód rezerwacji i zachować go na całej trasie autobusu turystycznego. Jego zgubienie może się wiązać z odmową dalszego korzystania z usługi.

Aby skorzystać ze zniżek i bezpłatnych biletów wstępu oferowanych przez City View, musisz wymienić nasz voucher na bilet City View w punkcie sprzedaży przy placu Plaza de España lub w którymkolwiek z autobusów turystycznych.

Możesz zmienić datę Twoich biletów na autobus turystyczny w Santa Cruz lub anulować je bezpłatnie do 24 godzin wcześniej.

Gdzie jesteśmy

Ulica: Plaza de España

Kod pocztowy:  38003        Miejscowość: Santa Cruz de Tenerife

Jak dojechać do Santa Cruz de Tenerife samochodem

  • Z północy wyspy: drogą TF-5
  • Z południa wyspy: drogą TF-1

Jak dojechać do dworca autobusowego w Santa Cruz środkami transportu publicznego Titsa

  • Z La Laguna: 015
  • Z Puerto de La Cruz: 103
  • Z Costa Adeje: 110

Na dworcu autobusowym, czyli przystanku nr 12, możesz już wsiąść do autobusu turystycznego kursującego po Santa Cruz.

Opinie

Nie dodano jeszcze żadnej opinii

Bezpłatne zmiany i anulacje

Zawnioskuj o zwrot lub zmień datę bezpłatnie z 24-godzinnym wyprzedzeniem. Masz 1 rok na wykorzystanie swojej rezerwacji.

Zawnioskuj o zwrot lub zmień datę bezpłatnie z 24-godzinnym wyprzedzeniem. Masz 1 rok na wykorzystanie swojej rezerwacji.

Dostępność może ulec zmianie

Atrakcja może zostać odwołana z przyczyn meteorologicznych lub organizacyjnych.

Nie można dodać więcej prywatnych czarterów.

Nie można dodać więcej osób do rezerwacji. Wybierz inną dostępną sesję..

Nie można dodać więcej osób do rezerwacji. Wybierz inną datę.

Liczba dostępnych: Liczba dostępnych: disponibles-Alt

Rezerwacja dla minimum de osób